Logo EduPodologia

Kurs:

ZINTEGROWANE METODY TERAPII WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SZCZECIN

ZAPRASZAMY NA DWUDNIOWY KURS 16h: 

PROGRAM:
I.
     Przyczyny wrastania i wkręcania paznokci
II. Metodologia badań płytki paznokciowej (oglądowe, laboratoryjne, dermatoskopia, fotogrametria)
III. Metodologia korekcji wrastających i wkręcających paznokci oraz procedury pozabiegowe: 
– Tamponada
– Ortonyksja: zasady działania sił w klamrach: Klamra Frasera, klamry typu „M”, klamra tytanowa. Zastosowanie UniBrace w ortonyksji. 
– Kostka Arkady (warsztat metody – pokaz zabiegu)

Zasady współpracy w zespole interdyscyplinarnym:
I.    Kwalifikacja do zabiegu plastyki wałów okołopaznokciowych
II.  Egzostozy – rozpoznawanie, studium przypadków, kwalifikacja do zabiegów
III.Zaburzenia biomechaniki stopy – a wrastanie paznokcia (warsztat diagnostyki i projektowania korekcji w obrębie palców)

PROWADZĄCY:

lek. med. Taras Semenyna, spec. podologii – członek zespołu specjalistów SPONDYLUS – w praktyce zawodowej na co dzień pomaga pacjentom przez profesjonalne zabiegi podologiczne oraz komplementarne zaopatrzenie ortopodologiczne. Trener kursów praktycznych w placówce kształcenia ustawicznego i praktycznego eduPODOLOGIA.pl. Dyplomowany lekarz (studia magisterskie na Tarnopolskim Uniwersytecie Medycznym ). W Polsce Certyfikowany Instruktor Metody Arkady, oraz Specjalista Podologii.

ORGANIZATOR/ NADZÓR MERYTORYCZNY: edupodologia.pl  – placówka kształcenia ustawicznego; certyfikacja MEN.

  1. DLA KOGO KURS:  dla podologów, kosmetologów, lekarzy. 
  2. CENA:  1600 ZŁ
  3. DATA:   28-29 marca 2020
  4. KONTAKT: kk@podologia.pl, 609 318 398
  5. MIEJSCE:  ul. Monte Cassino 36/11
    70-465 Szczecin
  6. CERTYFIKATY : UNIBRACE, EDUPODOLOGIA.PL, ZAŚWIADCZENIE MEN 

Formularz zgłoszeniowy na kurs:


Dane osobowe:

* pola wymagane do uzyskania certyfikatu wydawanego na podstawie §18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1632)
Dane kontaktowe:Dane do faktury:Twoje zapytanie:
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem kursów i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem Państwa danych osobowych jest PODOLOGIA.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy al. Papieża Jana Pawła II 36. Państwa dane osobowe, przetwarzane są w celu prowadzenia i dokumentacji działań szkoleniowych. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania działalności firmy, który obecnie nie jest możliwy do określenia, lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych. W celu zmiany danych, lub wycofania zgody na ich przetwarzanie prosimy o przesłanie dyspozycji w wiadomości na adres e-mail mb@podologia.pl. Dodatkowo mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia i realizacji zapytania/ zamówienia. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Dane osobowe są pozyskiwane od osoby, której dane dotyczą. Państwa dane mogą również pochodzić ze źródeł powszechnie dostępnych (np. baz i rejestrów: REGON, NIP, Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej (CEIDG), Krajowy Rejestr Sądowy (KRS)

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. czytaj więcej