Logo EduPodologia

Kurs ukończony:

Kinezjologia stosowana: Moduł IV Miednica

Moduł IV: MIEDNICA

  • Anatomia i biomechanika miednicy, stawy miednicy aparat więzadłowy miednicy (znaczenie więzadeł saprotubularnych i sakralnych), mięśnie dna miednicy
  • Diagnostyka wizualna i funkcjonalna miednicy:
    zaburzenia w płaszczyźnie strzałkowej – przodo / tyło- pochylenie
    Zaburzenia w płaszczyźnie czołowej – miednica skręcona (s. mięśniowe, stawowe, więzadłowe, kostne, śródkostne, w wyniku schorzeń narządowych / trzewnych)
  • Zaburzenia neurologiczne w obrębie miednicy: diagnostyka, korekcja, związki przyczynowo-skutkowe z układ rozrodczym, kanał pachwinowy i nerw udowy, ucisk nerwów na poziomie miednicy
  • Stabilizacja miednicy: mięśnie, które stabilizują obszar miednicy (anatomia, funkcja, palpacja, MMT)

PROWADZĄCY: Dmitry Kuschik 

Specjalista rehabilitacji, praktykujący kinezjologię stosowaną i osteopatię,

Współzałożyciel stowarzyszenia kinezjologii stosowanej. Autor programów rehabilitacji w oparciu o łańcuchy mięśniowo – powięziowe. Absolwent narodowego medycznego uniwersystetu w kijowie uanm. Specjalista refleksologii szkoły t.v. gololobova oraz terapii chorób stawów szkoły n.a. wołyńkina.

W roku 2012 praktykuje w obszarze kinezjologii stosowanej oraz, a od 2014 r. Jest instruktorem kinezjologii stosowanej w akademii profesor L.F. vesilijevej, specjalizując się w korekcji dysfunkcji strukturalnych, ale również w obszarze terapii sfery biochemicznej, wisceralnej i psychoemocjonalnej (w oparciu o protokoły kinezjologii stosowanej).

W praktyce i edukacji wdraża metody Shyshmakova Yu.V. z obszaru biokinetyki oraz metody osteopatyczne w oparciu o własne wykształcenie szkoły G.M. Krutova. 

PRZEDSPRZEDAŻ: 1600 zł do 15 maja

DATA:  21-23 czerwca 

CENA REGULARNA: 2000 zł

GDZIE: ul. Monte Cassino 36/11, Szczecin

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. czytaj więcej